ГОРЕЩО
ЗОМБИ-АПОКАЛИПСИС! Коцето от "Възраждане" изпадна в тих ужас след това, което преживя на път от Варна за София
ПАРТИЕН "ЛЮБОВЕН ЖИВОТ": Докога ще плащаме за партийното реалити шоу на ПП-ДБ?
ВХОД СВОБОДЕН! Забавлявай се и яж на корем! ПЪРВАТА НАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА КЪСМЕТЛИИТЕ в казино “Мерит Зенит” с участието на Азис, Силвия Кацарова и Криси (СНИМКИ)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Гръмна новина, че "Промяната" се цепи от ДБ
СКАНДАЛНО ВИДЕО: Хванаха в лъжа новия любимец на Асен Василев. Владислав Панев се чуди как да скрие познанството си с педофилската секта от "Петрохан"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
29-годишен парапланерист е със счупени два крака, след като се приземил неуспешно в района на село Гълъбово, Баните. Малко преди 13 часа вчера на спешния телефон 112 е получен сигнал за пострадал млад мъж. Екип от четирима пожарникари оказали помощ на пострадалия, пренесли го с носилка до линейката, която го транспортирала в болница без опасност за живота.
препоръчано
Двама полицейски служители, 6-ма местни жители, както и екип от ЦСМП – Баните, също се включили в спасителната акция.
Шофьор загина при катастрофа на метростанция „Бели Дунав“
1177
преди 7 минути
Гонка между двама млади шофьори в София, предвижда се глоба от 1533 евро
6810
преди 2 часа
Кола се обърна по таван на столичен булевард (СНИМКА)
10519
преди 3 часа
Алпинист загина при трудова злополука
9835
преди 6 часа


