ГОРЕЩО
Петър Стоянов е последният политик, видял Ванга жива - ето го предсказанието й, което се сбъдва с АБСОЛЮТНА ТОЧНОСТ
СЛЕД БУРЯТА ВЪВ ФЕЙСБУК: Защитата на Проданов ѝ излезе скъпо - Диамант изчезна от социалната мрежа
Фалшивият герой Мирчев и обсесията му по Пеевски - "Да България" е партия с отпаднала необходимост
Кузман Илиев разби опозицията: Борисов и Асен Василев нямат право да говорят за бюджета - кой отвори кутията на Пандора? (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК: Категоричен отказ! Трима потенциални кандидат-президенти вече казаха "Не"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Младоженци от Орлиънс, градче в щата Масачузетс, са спечелили от моментална лотария сумата от 15 милиона долара, съобщиха WCVB.
препоръчано
Стейси и Дейвид Фостър, сключили брак в началото на май, са си купили лотарийни билети от на магазин на 20 юни. Печалбата са получили след два дни. След плащането на данъците те са прибрали чисти 10 милиона долара, разказва БТА.
Съпрузите възнамеряват да похарчат парите за купуване на дом и на камион. Освен това ще погасят заемите си, теглени за образование.
Удар! Мъж от Белене грабна 100 бона от Националната лотария
24497
на 17.05.2015


