ГОРЕЩО
ГОРЕЩА ТЕМА! БСП с твърда позиция за Изборния кодекс - настоява за отлагателен период за сканиращите машини (ВИДЕО)
КРУПЕН ОБИР! Голяма сума изчезна мистериозно от апартамент на бизнесмен в Банско
ЖЕСТОК ЕКШЪН! Руди Гела скъса шортите на ИвИлин: Ти си пълен тъпак и смешник! За пръв и последен път си в парламента (ВИДЕО)
ТРУДНИТЕ ВЪПРОСИ, на които Радев ще ТРЯБВА да отговори. Ето основната РАЗЛИКА между летеца и Борисов
СКУПЧВАТ СЕ ОБЛАЦИ! Започват снеговалежи, но топъл дъжд създава риск от черен лед (КАРТИ)
Тежка катастрофа уби младо момиче и момче на автомагистрала "Тракия" около 15.00 часа, предаде Bnews. Джип БМВ се е врязал в мантинелата и се е забил в подпорните колони на надлез на аутобана в посока София, на около 7-8 км от Пазарджик.
5 човека са пътували в джипа, който е със софийска регистрация. Двама от пътниците издъхнаха - момиче загина минути след катастрофата, а около половин час по-късно почина и едно от трите момчета, което бе затиснато в колата. На платното лежаха изхвърлени от удара две момчета и две момичета, на видима възраст между 20 и 30 г. Очевидците се опитаха да помогнат на пострадалите - с изкуствено дишане на загиналото момиче, а други се мъчеха да извадят и убитото момче в затиснатия джип, докато то все още дишаше. Спрели са да помагат шофьорите на над 10 коли, свидетели на катастрофата. Около 15.30 дойде първата линейка, а няколко минути преди това и полицията. Според очевидци, вероятната причина за инцидента е твърде високата скорост, с която се е движел джипът, като е изпреварвал на зиг-заг колите пред него, ту вляво, ту вдясно.препоръчано


