ГОРЕЩО
ГОРЕЩО ОТ СЪДА. Общо седмина от "Калашниците" остават зад решетките
Има опасност за живота на две от децата, пострадали при катастрофата в Горна Оряховица (СНИМКИ)
Радев обеща да се опълчи на санкциите срещу Русия, които засягат българската икономика (ВИДЕО)
НАПРЕЖЕНИЕТО СЕ ПОКАЧВА! Ресторантьорите с остра позиция заради слуховете, че летният сезон е пред провал
ПЪРВО В ПИК! Радев ще прави магистрали на концесии, жегна Киро и Асен за петте моста над Дунав (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Прокуратурата привлече към наказателна отговорност 22-годишен мъж, ограбил 15-годишно момиче в София, съобщиха от полицията.
препоръчано
На 25 май в близост до спирка на градски транспорт в жк. "Дружба", обвиняемият ѝ е откраднал портфейл, 40 евро, телефон, ключове и безжични слушалки.
Той е употребил за това сила и издърпал чантата с вещите в нея от рамото на пострадалата.
Мъжът е осъждан и е задържан. Предстои да бъде внесено искане за постоянния му адрес.
Бандит ограби баба на гарата в Пловдив
1623
на 07.04.2026


