BG EN

Млад мъж се напи до припадък и тръгна да шофира - щракнаха му белезниците

Региони

Млад мъж се напи до припадък и тръгна да шофира - щракнаха му белезниците

7298
на 05.11.2019
Млад мъж се напи до припадък и тръгна да шофира - щракнаха му белезниците
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

28-годишен мъж от Царево е задържан при шофиране след употреба на алкохол. Това съобщиха от ОДМВР - Бургас.

препоръчано

На 4 ноември около 08.20 часа в района на бензиностанция край Царево е забелязан лек автомобил "Фолксваген Поло", с бургаска регистрация, криволичещ по пътя между осовата линия и банкета.

Към водача на автомобила е подаден сигнал със стоп-палка, но същият не се подчинил и продължил да се движи в посока Царево. Автомобилът е спрян в Царево, на отбивката на бензиностанция.

Констатирано е, че 28-годишния водач, шофирал след употреба на алкохол с концентрация - 3.04 промила.

Отказал е даде кръв за химичен анализ, като е задържан за срок от 24 часа. По случая е образувано бързо полицейско производство.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Борисов: Остават ни 20 метра до финала. След 1 януари ще говорим за оставки и протести (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Борисов: Остават ни 20 метра до финала. След 1 януари ще говорим за оставки и протести (ВИДЕО)
ново
Днес: 24
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК