0
18.09.2020
0
15720

Хари Кейн коментира победата на Тотнъм с 2:1 срещу Локомотив (Пловдив) в мач от квалификациите на Лига Европа.

Ето какво каза мега звездата на "шпорите":

"Не реализирахме положенията си в началните минути и си направихме мача труден. Вкараха ни гол и ни оставаха 20 минути, в които важното бе да запазим спокойствие.

Показахме характер, създадохме още положения за гол и важното беше да отбележим. Получихме дузпа, а двама играчи от техния отбор бяха изгонени и успяхме да обърнем.

Това е футбол, няма слаби съперници. Ако не вкараш ранен гол срещу такъв съперник, мачът става труден. Другата седмица трябва да играем по-добре", коментира Кейн пред клубната телевизия на Тотнъм.