ГОРЕЩО
Хиляди конски сили и дрифт на световно ниво: BMW Събор 2026 идва на A1 Motor Park
Радев РЕЖЕ ДОСТЪПА НА ОЛИГАРХИЯТА до публичните ресурси: Разкриват автоматично фаворитите за обществени поръчки (ВИДЕО)
ЛИБЕРАЛЕН ГЬОНСУРАТЛЪК: Божанков разобличи двойния аршин на ПП по ЛГБТИ пропагандата
ГОРЕЩА ТЕМА! Доц. Цеков: Капитулация на Иран! Доктрината "Тръмп" в действие
ЛЮБОПИТНО! Вижте как посрещнаха Радев в парламента (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
66-годишна жена от Свиленград стана жертва на телефонна измама, съобщиха от полицията.
препоръчано
Тя е подала сигнал за измамата на 7 август вечерта. Жената е заявила, че е получила обаждане от скрит номер.
Семеен бизнес: Заловиха майка и син за ало измами в Хасково, отмъкнали над 30 000 лв.
Мъж, представил се за служител на НСО ѝ заявил, че ще бъде посетена от двама престъпници, които ще посетят банката ѝ и ще изтеглят парите ѝ от пенсионните фондове.
За целта е било по-добре тя да изтегли парите си и да ги остави в двор на местно училище. След като му се доверила, жената е изтеглила спестените си 4000 лева и ги оставила на посоченото място до кош за смет.
По случая се води разследване.


