ГОРЕЩО
КАК СЕ ПРОБИВА ДЪНОТО: Още две интервюта на Лекси Фльор и ПП-ДБ ще се спихнат. Язък им за цялата победа от протестите
Цеков ДЕТРОНИРА Радев: България няма президент, а претендент за политическата баница. Генераторът на криза е на "Дондуков" 2
ЖЕСТОК СКАНДАЛ! Активисти на ППДБ обявиха черен списък с журналисти
НА ПРАГА НА ВОЙНА: Ще позволи ли Борисов самозабравилите се агресивни хищници от ППДБ да го довършат?
СМУТ НА Д2: Военно-полицейският екипаж на Радев е в тотален стрес. Не е лошо за Нова година чичко Румен да си отпочине в някоя резиденция на Ердоган - като царска особа. Плащаме ние, българите
Животът днес
Мобилен пункт за събиране на опасни отпадъци от домакинствата ще има в столичния район "Искър"
3853
на 02.04.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мобилен пункт за събиране на опасни отпадъци от домакинствата ще има в столичния район "Искър". Това съобщиха от компанията, която заедно със Столична община организира разделното събиране на опасните отпадъци от домакинствата в София.
препоръчано
Инициативата е във връзка с пролетното почистване в столицата. От 8.30 до 11.30 часа пунктът ще бъде на ул. "5030", кв. 17, при Кооперативния пазар в "Дружба 1". От 12.30 до 15.30 часа пунктът ще бъде в кв. 3, южно от бл. 228, при Кооперативния пазар в "Дружба 2".
Опасни отпадъци от домакинствата могат да се приемат за обезвреждане от компанията по всяко време след предварителна заявка на телефон 0700 11 750.
БДЖ обяви новия график за движение на влаковете
9260
преди 4 часа
7 сигурни знака, че котката ви ви приема за семейство
15167
преди 6 часа
Изтеглянето на закъсалия край Ахтопол танкер ще струва 1,2 млн. лева
9921
преди 6 часа


