ГОРЕЩО
Бившата жена на Емил Дечев с тежък въпрос: Политик или магистрат е?
САМО В ПИК! Георги Марков: Силна България в силна Европа е мисия невъзможна! Прав е Иво Христов - партизаните на Сорос от ПП и ДБ са с изтекла необходимост
ЕДИНСТВЕНО В ПИК! Ивайло Мирчев не е звънял на Демерджиев, след като бил нашамарен от агресивен шофьор
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият земеделски министър Мирослав Найденов: Властта се опитва да успокои пазара, а не да се намесва. Липсата на българско производство води до дефицити (ВИДЕО)
Шефът на КТ "Подкрепа" предупреди какво може да се случи, ако кабинетът "Радев" натисне цените и даде рецепта как да се решат проблемите в сектора
ЕС
Могерини: 14 страни от Европейския съюз дават принос в операцията по борба с трафикантите на хора
6562
на 22.06.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
14 страни от ЕС дават принос в операцията по борба с трафикантите на хора в Средиземно море , заяви европейският комисар по външната политика и сигурността Федерика Могерини, предаде РИА Новости.
По-рано ЕС даде началото на първия етап на операцията.
„Искам да съобщя списъка на страните, които внасят принос в операцията: Италия, Великобритания, Германия, Словения, Гърция, Франция, Люксембург, Испания, Белгия, Финландия, Унгария, Литва, Холандия и Швеция. Ако погледнете състава на страните и разнообразието на регионите откъдето са те, ще забележите, че това е действително операция на ЕС. Ние сме единни в това“, заяви Могерини.
препоръчано
свързани новини
Могерини се включва в решаващата фаза на преговорите с Иран
7031
на 22.06.2015
Мерц призова за реформа на бюджета на ЕС
6630
на 14.05.2026
Испания иска обща армия на ЕС
10682
на 13.05.2026
Кая Калас: Прекратяването на огъня между Русия и Украйна за 9 май беше цинично
16324
на 11.05.2026


