BG EN

Момче е със счупен нос след удар с бутилка в училище в Сандански

Региони

Момче е със счупен нос след удар с бутилка в училище в Сандански

12439
на 17.04.2025
Момче е със счупен нос след удар с бутилка в училище в Сандански
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Пореден случай на агресия между деца в училище. Двама малолетни са се сбили в училище в Сандански, съобщиха от полицията. Инцидентът е станал на 16 април, съобщи Dariknews.

препоръчано

Едното от момчетата е пострадало тежко. То e с хематом на окото и фрактура на носа, след като е било ударено с пластмасова бутилка в лицето. За случая е уведомена прокуратурата и се води разследване.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ОГРОМЕН СКАНДАЛ! ППДБ изготвят черни списъци с журналисти - ето какво се случва на тези, които попадат в тях ОГРОМЕН СКАНДАЛ! ППДБ изготвят черни списъци с журналисти - ето какво се случва на тези, които попадат в тях
ново
Днес: 49
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК