ГОРЕЩО
Доц. Борислав Цеков вещае ХАОС НА ИЗБОРИТЕ, ако посегнат радикално на изборния кодекс
И БНТ се присъедини към жалейката "Горката Цънцарова". Бойко Василев опита да провокира Делян Добрев, но получи...
Младен Маринов жегна ППДБ за катастрофалната кадрова политика заради директора-извратеняк
Писателят Милен Русков ИЗРИГНА срещу Цънцарова: Капитализъм и уволнения! Пропагандата не е стока, не струва нищо
Виктор Димчев за идващата 2026-а: Цената на безхаберието на розовите и копейките ще донесе само нестабилност, бедност и още от манджата, която ядем под управлението на юмрука на Радев от 2020 насам
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
18-годишно момче попадна в реанимация на МБАЛ Благоевград тази сутрин в критично състояние. Минути след настаняването му в отделението, той изпаднал в кома, състоянието му се влошило. Транспортиран е спешно в столична клиника, пише Струма.ком.
препоръчано
Според лекарите младото момче, страдало от диабет, но незнайно по какви причини напоследък спрял да си слага инжекции инсулин, без да казва на близките си, така се стигнало до днешното му състояние. Лекарите са категорични, че назначена инсулинова терапия при диабетно болните е задължителна за поддържане на здравословното им състояние.
свързани новини
Сироп за кашлица пратил Алена в кома
111808
на 31.01.2016
Спирането може да нанесе фатални поражения на организма и тежки състояния като на младежа.


