ГОРЕЩО
ПОЯВИХА СЕ ЧИСТАЧИТЕ: Включиха "аварийния екип" да спасява Демерджиев
КЪСА ПАМЕТ: Докато броят чуждите полети, някои хора услужливо забравиха как Кирил Петков вдигна цял "Еърбъс", за да вечеря с Лена в солунския "Хаят"
ФЕНОМЕНАЛЕН! Никола Цолов сътвори истински фурор на Силвърстоун, завоювайки безапелационна победа във Формула 2
ЧИЯ Е ВИНАТА? Радев защити проектобюджета и обвини предишните управляващи за дефицита
ГОРЕЩ ВЪПРОС: Лъже ли Демерджиев за справката от ГДБОП за полетите на Пеевски
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Световното първенство в Бразилия от 12 юни до 13 юли ще събере рекордна телевизионна аудитория, съобщи директорът на ФИФА по въпросите на телевизията Никлас Ериксон.
препоръчано
Той отказа да съобщи точните цифри, тъй като ФИФА все още ги изчислява, но каза, че интересът към Мондиал 2014 от всички краища на света е просто колосален. Това е станало възможно благодарение на новите телевизионни технологии, както и на хубавото разписание на мачовете.
В България мачовете от Мондиал 2014 ще бъдат предавани от Българската национална телевизия, която "ще сервира" на родните запалянковци 130 часа футбол по трите си канала - БНТ1, БНТ2 и БНТ HD.
Меси подобри собствен рекорд
7797
преди 6 часа
Външният вид на Меси притесни всички (СНИМКА)
31301
преди 11 часа
Ето ги всички 1/8 финали на Световното първенство
15336
преди 13 часа
Дори оптимистите са песимисти, когато срещу Парагвай стои извънземната Франция
12922
преди 15 часа


