BG EN

Монополистът ЧЕЗ се хвали, че спечелил награди за пиар дейности

Икономика

Монополистът ЧЕЗ се хвали, че спечелил награди за пиар дейности

5344
на 27.06.2014
Монополистът ЧЕЗ се хвали, че спечелил награди за пиар дейности
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

ЧЕЗ България спечели две награди за ПР в най-стария и авторитетен конкурс в сферата на връзките с обществеността – „ПР приз“. За това се хвалят от енергийния монополист на фона на опасността от вдигането на цените на тока за граждани и фирми и на трусовете в енергийната система.

препоръчано

От съобщението научаваме, че официалната церемония по награждаването се е  състоя на 26 юни, а в състезанието се включили 48 проекта.

ЧЕЗ заела първо място в категорията „Кризисен ПР“ и взела специалната награда на КРИБ за образователна програма „За децата и енергията“ в началните училища, реализирана през 2014 г.


Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Заплашена ли е България от дронове - говори топ експертът Стайко Топалов: Има секретна система, но концесионерите на летищата трябва да се ангажират с обезпечаване на териториите си (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Заплашена ли е България от дронове - говори топ експертът Стайко Топалов: Има секретна система, но концесионерите на летищата трябва да се ангажират с обезпечаване на териториите си (ВИДЕО)
ново
Днес: 97
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК