ГОРЕЩО
ИСТИНАТА В ОЧИТЕ: Проф. Румяна Коларова: Протестите категорично не отговорят на критериите на революция, площадът трудно може да наложи оставката на правителството
FT: Николай Младенов може да оглави ръководството на Газа
Как Ивелин Михайлов отмъкна от наивници 100 000 000 лева с "Исторически парк"
Проф. Росен Стоянов с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ загрява ли Радев на тъча и ще се огъне ли правителството пред улицата
САЩ изоставя Украйна - каква съдба очаква слугинската Европа
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Нагъл 16-годишен апаш подлудил Монтанско с набезите си. Хлапакът е отговорен за няколко кражби, извършени в последно време в областта.
препоръчано
В.Й. от село Горно Церовене е уличен в няколко престъпления, съобщиха от полицията в града на Огоста. В началото на април непълнолетният бандит проникнал в частен имот в родното си село, собственост на И.М. от Монтана, откъдето задигнал два електрически мотора и наковалня.
Наглият апаш разбил и два леки автомобила, за да открадне акумулаторите им. Единият от тях е "ВАЗ", паркиран пред дома на собственика А.Й. в Горно Церовене, а другият - джип "УАЗ", собственост на П.Л. в същото село.
свързани новини
650 души се заселиха в Монтанско през април
6436
на 25.04.2015
ВАНДАЛСТВО: Графитаджии омазаха "Дарт Вейдър“ докато пробват модерния влак
4798
преди 44 минути
Задържаха мъж и жена след сбиване в хотел в Сандански
7232
преди 3 часа
Неуредени сметки, домашно насилие и открадната кола
9433
преди 3 часа
Разследват смъртта на мъж в Перник, има задържан
8875
преди 5 часа


