BG EN

Морето взе втора жертва навръх Илинден! 18-годишен младеж се удави на Златни пясъци

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Морето взе втора жертва навръх Илинден! 18-годишен младеж се удави на Златни пясъци

27906
на 20.07.2017
Морето взе втора жертва навръх Илинден! 18-годишен младеж се удави на Златни пясъци
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

18-годишен младеж се е удавил в морето в района на курорта „Златни пясъци“ край Варна. Това съобщиха от пресцентъра на ОДМВР – Варна.

препоръчано

Малко след 11.30 часа в полицията е постъпило съобщение за изплувало тяло в района на курорта. Извършен е оглед, самоличността е установена. Тялото е на 18-годишен младеж, който не е от Варна. Предстои съдебно-медицинска експертиза, допълниха от полицията.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ПИК TV! ИТН с идея как да спрат порно скандалните в козметичните салони. Балабанов окончателно посече мераците на БСП за редовен бюджет (ВИДЕО) ПИК TV! ИТН с идея как да спрат порно скандалните в козметичните салони. Балабанов окончателно посече мераците на БСП за редовен бюджет (ВИДЕО)
ново
Днес: 53
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК