BG EN

МОР: Двама полицаи от Пловдив загубиха битката с коронавируса

Региони

МОР: Двама полицаи от Пловдив загубиха битката с коронавируса

36790
на 07.12.2020
МОР: Двама полицаи от Пловдив загубиха битката с коронавируса
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Двама пловдивски полицаи са загубили битката с COVID-19 през изминалия уикенд. Тъжната новина беше потвърдена от пресцентъра на ОДМВР под тепетата. 

препоръчано

Единият от починалите е на 55 години, а вторият на 47. Те са били дългогодишни служители в системата, предава за трагедията "Пловдив24".

Припомняме, че директорът на полицията старши комисар Йордан Рогачев съвсем наскоро пребори коронавируса.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите изслушват регионалния министър Иван Шишков заради незаконния град в Баба Алино“. Порязаха сапунения академик Денков и компания да яхнат същата тема (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите изслушват регионалния министър Иван Шишков заради незаконния град в "Баба Алино“. Порязаха сапунения академик Денков и компания да яхнат същата тема (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 23
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК