ГОРЕЩО
Зам.-шефът на ГДБОП с изключително важна информация по случая "Петрохан": Калушев за последно отворил фейсбука си на 2 февруари сутринта. Какво се е случило после? (НА ЖИВО)
През февруари Мальовица става дом на зимните младежки състезания по сноуборд и ски
Слави бесен след избора на Гюров: Шарлатаните от ППДБ, които покровителстват и спонсорират педофилията в България, ще получат цялата власт, и то без избори
ПИК TV! Депутатите изслушват Манол Генов, зам.-министъра на МВР Филип Попов и шефове на полицията за случая "Петрохан" (НА ЖИВО)
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало с екшън коментар за избора на Гюров: Има и добра новина - сега никой не може да каже, че г-н Пеевски е определил служебния премиер на България (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Днес е ден на траур в Московска област в памет на жертвите на пожара в психиатрича клиника.
препоръчано
Вчера в клиниката в Подмосковието избухна пожар, който отне живота на 38 души. В клиниката е имало 41 души. Само трима от тях са успели да се спасят.
Пациентите били упоени със силни лекарства. Най-вероятно дори не са се събудили и са се задушили в леглата си. На всички прозорци в психиатричната клиника е имало решетки, което още повече е затруднило спасителната операция.
Причината за трагедията най-вероятно е късо съединение.
Португалският вътрешен министър подаде оставка
5648
преди 1 часа
Килии под наем за милиони: Швеция плаща на Естония да приюти затворници
7214
преди 4 часа


