ГОРЕЩО
ИЗНЕНАДА В ГЕРБ! Георги Георгиев се отказа от депутатското място
ШЕПОТ ОТ ОТВЪДНОТО: Ивайло Калушев възкръсна в списъците за гласуване
Проф. Киров: Радев има поне два варианта за правителство, той ще е премиерът
НАПРЕЖЕНИЕТО СЕ ПОКАЧВА: В ДБ се гневят на Асен Василев: Лиши ни от Явор Божанков, сега е на път да ни лиши и от Манол Пейков
СЛЕД ОСТАВКАТА НА САРАФОВ: Няма вече биричка пред Съдебната палата за армията от безработни бойци и командири от тихия фронт
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Хуманитарната пауза в сирийския град Алепо е продължена с още един ден и ще е в сила от 8 до 19 часа на 22 октомври, съобщи началникът на главното оперативно управление на руския генерален щаб генерал Сергей Рудской.
препоръчано
Руското военно ведомство разчита, че всички заинтересувани страни ще повлияят на бунтовниците, за да бъдат спасени мирните жители на източен Алепо, които „фактически са заложници на терористите”. Хуманитарната пауза започна на 20 октомври в 8 часа. Тогава руските сили и войските на сирийския режим прекратиха огъня, за да може цивилното население и бунтовниците да напуснат града.
свързани новини
Русия обеща да удължи примирието в Алепо до събота
9386
на 20.10.2016
Конфликтът в Иран засегна пазара на лекарства в Англия
5689
преди 2 часа
Принц Хари направи неочаквано посещение в Киев (ВИДЕО)
8109
преди 2 часа
Турция изпрати втори конвой с хуманитарна помощ за Иран
3133
преди 3 часа


