BG EN

Моторист преби с кози крак мъж, носил тениска с лика на Тръмп

СВЕТЪТ ДНЕС

Моторист преби с кози крак мъж, носил тениска с лика на Тръмп

9727
на 10.08.2016
Моторист преби с кози крак мъж, носил тениска с лика на Тръмп
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Полицията на САЩ съобщи, че в град Блумфилд в щата Ню Джърси е бил пребит мъж, облечен в тениска с лика на кандидата за президент на САЩ от Републиканската партия Доналд Тръмп, предаде Fox News.

препоръчано

Полицията съобщи, че 62-годишният мъж се е разхождал по улицата, когато мъж на мотоциклет спрял, започнал да го обижда и го напада.

Възрастният мъж е бил ударен няколко пъти с кози крак и е понесъл наранявания по ръцете и бедрата.
Нападателят е избягал от местопрестъплението.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 54
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК