ГОРЕЩО
Сравниха със земята бившия министър Емил Дечев заради тв изцепка: Явно така и не е разбрал какво прави в МВР
САМО В ПИК! Бившият министър Даниела Везиева с ТОП АНАЛИЗ - ще овладее ли правителството свръхдефицита и какви трябва да са следващите стъпки
СКАНДАЛ ТРЕСЕ ВАРНА! Кметът Коцев изрита заместника си Илия Коев. И си присвои ресорите му
ХРАБРЕЦ: Раненият български полицай - герой в две държави
Писателят Христо Стоянов ИЗБУХНА: Гнус ме е от тебе, Мариян Бачев!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Футболистът на Челси Виктор Моузес е много радостен, че мениджърът Антонио Конте му гласува доверие и получава шанс за изява. 25-годишният Моузес снощи реализира победния гол за 2:1 срещу Тотнъм.
препоръчано
"Радвам се, че вкарах, но най-важното е победата. Нищо не можехме да направим, когато "шпорите" поведоха, но за щастие Педро възстанови равенството.
Чувствам, че в Челси намерих своя дом, това е моят отбор. Щастлив съм, че треньорът ми дава възможност да се изявя. Искам просто да продължа да играя футбол", каза Моузес.
свързани новини
Преди поредното дерби! Контузии в Челси
16478
на 25.11.2016
Важна победа за Конте и Челси
17246
на 30.10.2016
Той бе закупен от Челси през 2012 г., но предните сезони игра под наем в Ливърпул, Стоук Сити и Уест Хям. Сега Конте разчита на Виктор.
„Челси” наниза 4 гола на Юнайтед на Моуриньо
18814
на 23.10.2016
СЕНЗАЦИЯ! Челси вади милиони за играч от Първа лига?
19576
на 19.10.2016


