BG EN

Мошеници излъгаха възрастна жена, че ще й увеличат пенсията, и я ограбиха

Крими

Мошеници излъгаха възрастна жена, че ще й увеличат пенсията, и я ограбиха

11220
на 15.01.2017
Мошеници излъгаха възрастна жена, че ще й увеличат пенсията, и я ограбиха
Автор:   ПИК

Пенсионерката показала 1700 лева и златен синджир, които установила, че й липсват, след като изпратила мнимите служители

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Полицията в Пловдив издирва извършители на измама. По първоначални данни, около 15 часа вчера 83-годишна жителка на града била посетена в дома си от двама непознати, представили се за инспектори в частна социална служба.

препоръчано

Те въвели в заблуда възрастната жена, че ще съдействат за увеличаване на пенсията й, като поставили условие да опишат наличните пари и ценности в жилището.

Без да се двоуми, домакинята показала 1700 лева и златен синджир, които установила, че й липсват, след като изпратила мнимите служители.

Разследването по сигнала за престъплението продължава.

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Шефът на Галъп Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО) Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО)
ново
Днес: 113
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК