ГОРЕЩО
Андрей Новаков с АРГУМЕНТ защо трябва да сме в Съвета за мир: Четири пъти в годината българският премиер ще сяда на една маса с президента на САЩ
ГОРЕЩИ ПОДРОБНОСТИ! Проектът на Радев технически и комуникационно е в ръцете на хората на Васил Божков - кипи трескава подготовка за превземането на властта (СНИМКИ)
Американски конгресмен дойде на крака в офиса на Борисов - ето какви теми обсъдиха
АНАЛИЗАТОРИ! На опашка при Радев се редят я за кмет, я за депутат, я за солунската митница
ВЕЧЕ Е ЯСНО НА 100%: И Киро аут от листите на ПП
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Максималната измерена температура на връх Мусала е била минус 23 градуса, съобщиха от Националния институт по метеорология и хидрология (НИМХ) към Българската академия на науките (БАН). Най-високата температура вчера в столицата е била минус 1 градуса.
препоръчано
В Разград и Казанлък също са измерени максимални стойности от минус 1 градус.
В Драгоман температурата е била минус 2 градуса, докато в Стара Загора, Пловдив, Бургас и Русе температурата е била плюс 3 градуса. В Сандански максималните стойности са били от плюс 5 градуса.
Адски студ! Отчетоха минус 21 градуса на Черни връх
26629
на 07.01.2015


