ГОРЕЩО
СЛЕД ИЗБОРИТЕ! Известни политици от всички партии останаха извън парламента - ето кои са те (ГРАФИКИ)
МРАЧНО ВРЕМЕ! Облаци и дъжд над цялата страна - температурите ще варират между 10 и 15 градуса
Борислав Цеков: Колкото по-безпомощен е един политик да решава проблемите на държавата, толкова по-радикални предложения лансира за промени в Конституцията
ППДБ обърна палачинката за Gen Z-тата - били глупави и неуки. Мрежата ги сравни със земята
Четвъртият месия или как ако Радев не удовлетвори свръхнадеждите, много бързо ще разбере колко кратък е пътят от "Осанна" до "Разпни го"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
През днешния ден Музеят на авиацията в Крумово, който е филиал на Националния военноисторически музей, ще работи с вход свободен по случай Празника на авиацията и Военновъздушните сили на Република България. Вратите за посетителите ще бъдат отворени във времето от 09.00 до 17.00 ч., информират от Музея.
препоръчано
Любопитните граждани ще имат възможност не само да разгледат постоянната външна и вътрешна експозиция, но и да почувстват какво е да си пилот в някои от бойните самолети и вертолети, изложени в музея. През целия ден гостите на музея ще имат достъп до кабините на самолет МиГ-21 и вертолет Ми-24.
Връщат идеята за тестове за наркотици в МВР
2497
преди 14 минути
Извънредно заседание: СОС решава съдбата на Четвърта градска болница
4896
преди 1 часа
ПРАЗНИК: Честваме голям светец, а тези две имена трябва да почерпят
20716
преди 1 часа
ЦИК с повторна обработка на протоколите на вота, обявяват мандатите утре
8369
преди 1 часа


