BG EN

Мъжът на Емилия двойник на Кръстаич (СНИМКИ)

ФОТОГАЛЕРИЯ

Мъжът на Емилия двойник на Кръстаич (СНИМКИ)

28029
на 29.09.2023
Мъжът на Емилия двойник на Кръстаич (СНИМКИ)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Двама набори се оказаха и поразителни двойници. Става дума за сирийския милионер Жорж Башур и футболния треньор Младен Кръстаич.

препоръчано

И двамата в момента живеят в София. Арабинът е женен от 2018 година за чалга фурията Емилия. Сърбинът от своя страна повече от година е селекционер на националния отбор на България. 

Освен поразителното сходство във визията им се оказва, че и двамата се стягат за половин вековни юбилей догодина. Башур и Кръстаич са набор 1974 година. Треньорът има рожден ден на 4 март, а съпругът на Емилия - на 21 юли. Формата на лицата им, светлите очи, побеляващите бради и дори прическите им - всичко при тях е еднакво. Приликите не спират дотук

И двамата дундуркат бебета. Разликата е, че единият е млад татко, а другият - млад дядо. Футболният селекционер се радва на първото си внуче - малката Елена. Кръстаич има общо три деца със съпругата си Любица.

От своя страна сирийският бизнесмен се радва на малката си щерка кръстена на него - Жоржина, с която Емилия го дари преди година и половина, напомня столичен ежедневник.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК! Ето какво се е случило след клипа на Божанков от бюфета на НС - хората на Костадинов си тръгнали гладни (ВИДЕО) САМО В ПИК! Ето какво се е случило след клипа на Божанков от бюфета на НС - хората на Костадинов си тръгнали гладни (ВИДЕО)
ново
Днес: 24
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК