BG EN

Мъж е с тежки изгаряния в болница след пожар в Пазарджик

Инциденти

Мъж е с тежки изгаряния в болница след пожар в Пазарджик

5130
на 10.05.2021
Мъж е с тежки изгаряния в болница след пожар в Пазарджик
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мъж на 57 години е с 40% изгаряния след пожара в Пазарджик. Той е настанен в УМБАЛ "Св. Георги" в Пловдив. Пожарът избухна в апартамент на четвъртия етаж в жилищна сграда в централната част на Пазарджик вчера.

препоръчано

На място са се отзовали три екипа огнеборци. Мъжът е бил откаран първоначално в МБАЛ - Пазарджик, а впоследствие е транспортиран до Пловдив.

Щетите от пожара са значителни. Изпепелена е 30 кв.м покривна конструкция, 10 врати, 5 прозорци, мебели, бяла и черна техника. Спасена е сградата.

Причината за пожара тепърва ще се установява.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите решават да замразят ли заплатите си. Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите решават да замразят ли заплатите си. "Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 33
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК