BG EN

Мъж загина по време на дърводобив

Региони

Мъж загина по време на дърводобив

5916
на 05.11.2014
Мъж загина по време на дърводобив
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мъж от велинградското село Света Петка е загинал при инцидент по време на дърводобив, съобщиха от полицията в Пазарджик.

препоръчано

Вчера по обяд група мъже отишли в гората в местността „Кантарджийница" в землището на с Юндола, за да добият дърва за огрев.

По време на рязането дърво паднало и убило 46-годишния мъж от село Света Петка.

Трупът е откаран за аутопсия в „Съдебна медицина"-Пазарджик. На мястото е извършен оглед. Образувано е дознание.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК