BG EN

Мъж изпадна в кома, самозапалил се с горелка в монтанско село

Инциденти

Мъж изпадна в кома, самозапалил се с горелка в монтанско село

6451
на 10.08.2022
Мъж изпадна в кома, самозапалил се с горелка в монтанско село
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мъж се самозапали при работа в Монтанско, а след това изпадна в кома, съобщават от полицията в областния град.

препоръчано

Около 20 часа във вторник, в местността "Пясъка", в землището на село Доктор Йосифово, при работа с газова горелка 42-годишен монтански жител запалил тениската си и получил обгаряне в областта на гърдите и лицето.

Пострадалият успял сам да се придвижи с автомобила си до спешния център на монтанската болница, като малко след това изпаднал в кома.

По случая е извършен оглед, разпитан е свидетел и е образувано досъдебно производство по чл. 133 от НК.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 28
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК