ГОРЕЩО
Журналистът Виктор Блъсков: Йотова още през 2014 г. обясняваше колко сбъркана е системата за миграцията и беше напълно права
Съсипаха ПП и ДБ след изцепката на Козилата Ерато за Гюров: Мирише на случая с Лозан Панов от 2021 година
МРЕЖАТА ГРЪМНА: Това е един от най-големите мошеници в съвременната ни история
Колтуклиева приключи ПП и ДБ: Вече сте толкова дискредитирани, че към когото се прилепите - носите само щети
Ало, Мирчев, елфите ти минаха всякакви граници! (СНИМКА/ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Двама асеновградчани успяха да откраднат олово близо 30 000 лв. от КЦМ. Точната стойност на изнесения метал е 28 762,68 лв.
препоръчано
Инцидентът, за който МВР не съобщи, е станал в периода 18-19 октомври. Извършителите са Милка И. и Димитър К., като те са имали помагачи.
Днес Асеновградския районен съд остави двамата в ареста с мотива, че е налице реална опасност те да се укрият или да извършат друго престъпление при по-лека мярка за неотклонение, съобщи "Марица".
Милка и Димитър може да обжалват задържането си под стража пред Окръжния съд в Пловдив.
Екшън и гонка: Кола с испанци катастрофира в дере край Ропотамо
3803
преди 2 часа
Масов бой между две фамилии в Монтанско
10356
преди 2 часа


