BG EN

Мъж на 55 г. потроши от бой майка си, арестуват го

Крими

Мъж на 55 г. потроши от бой майка си, арестуват го

8495
на 10.10.2019
Мъж на 55 г. потроши от бой майка си, арестуват го
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мъж на 55 години е нанесъл побой на майка си. Задържан е от пирдопските полицаи. Това съобщиха от ОДМВР - София.

Работата по случая започнала след сигнал за нанесен побой на 77-годишна жена от село Петрич. Служители на РУ - Пирдоп, реагирали незабавно и задържали извършителя - 55-годишният син на пострадалата.

Жената е настанена в болница с фрактури на три ребра. По случая е образувано досъдебно производство.

Действията по разследването продължават под наблюдението на районната прокуратура.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК