ГОРЕЩО
Унижиха ППДБ заради мотаeнето им за президентските избори: Когато настъпиш една и съща мотика сто пъти, не е виновна мафията. Некадърност се нарича
ГОРЕЩ ВЪПРОС: Къде е "Правосъдие за всеки"? Ако Васко от "Калашниците" беше убил куче, пред Съдебната палата щеше да е пълно с гневни протестиращи
Сравниха със земята бившия министър Емил Дечев заради тв изцепка: Явно така и не е разбрал какво прави в МВР
САМО В ПИК! Бившият министър Даниела Везиева с ТОП АНАЛИЗ - ще овладее ли правителството свръхдефицита и какви трябва да са следващите стъпки
СКАНДАЛ ТРЕСЕ ВАРНА! Кметът Коцев изрита заместника си Илия Коев. И си присвои ресорите му
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мъж опита да запали огън в китайски самолет, но бе спрян от пътниците и екипажа и задържан, предадава Асошиейтед прес, цитирана от БТА.
препоръчано
Опитът за палеж бил извършен около 1.00 ч. през нощта срещу неделя в самолет на "Шънчжън еърлайнс", летящ от Тайчжоу за Гуанчжоу, близо до Хонконг.
Пилотът подал сигнал за бедствие и самолетът кацнал в Гуанчжоу. 95-мата пътници и деветимата членове на екипажа са били евакуирани. Двама души са пострадали.
Случилото се явно се дължи на сериозно нарушаване на правилата за сигурност на летището, от което е излетял самолетът. В Китай е забранено качването на борда със запалки или леснозапалими вещества, включително спирт.
свързани новини
Самолет падна върху жилищни сгради в Токио
6605
на 26.07.2015


