ГОРЕЩО
КАТАСТРОФАЛЕН ТРУС! Земетресение от 7,5 във Венецуела. Жертвите са хиляди (СНИМКИ/ВИДЕО)
ПАК ЩЕ ВАЛИ! Слънчево сутринта, дъжд разхлажда жегата следобед (КАРТА)
АЛО, ДЕМЕРДЖИЕВ: Фентанилът убива наред - младата майка във Враца, Никсъна, и още, и още, а МВР губи битката
НОВО РАЗКРИТИЕ ЗА УБИЙСТВОТО НА ЛЪВОВ МОСТ: Не дрога, крадени дрехи стоят зад смъртта на хвърления с главата надолу мъж
САМО В ПИК! Георги Марков с ценен съвет към Радев - ето какво не трябва да допуска премиерът
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
32-годишен мъж отива на съд, шофирал след употреба на алкохол.
препоръчано
На 15.08.2021 г. обвиняемият шофирал лек автомобил по ул. “Константин Стоилов“ в София. Той криволичел по пътното платно и бил спрян от полицаи за проверка. Униформените му направили тест с дрегер, който отчел положителен резултат.
Обвиняемият e бил придружен до болница, където дал проба за изследване.
Резултатите отчели, че мъжът е шофирал с концентрация на алкохол в кръвта си над 1,2 на хиляда, а именно 2,10 на хиляда.
По случая е образувано досъдебно производство. В хода на разследването са направени експертизи и са разпита и свидетели.
Предстои делото да продължи в Софийски районен съд.
свързани новини
Закопчаха младеж, шофирал след употреба на четири вида дрога
8227
на 08.09.2021
Петима изгоряха с по 100 евро в Пловдив, обиждали ченгета
11287
преди 13 часа
Съдът остави в сила отстраняването на шефката на кадастъра във Варна
11694
преди 16 часа
Осъдиха двама италианци за измама за 8200 евро в Дупница
7497
преди 18 часа


