BG EN

Мъж от Смолян декларира доход над 1,2 млн. лв.

ЧАС ПИК

Мъж от Смолян декларира доход над 1,2 млн. лв.

6717
на 14.04.2015
Мъж от Смолян декларира доход над 1,2 млн. лв.
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Жител на Смолян е сред милионерите в България за декларираните до този момент лични доходи придобити през миналата година.

препоръчано

Мъжът е подал декларацията си на място в офиса, в която е декларирал доход малко над 1.2 млн. лв. Спечелената сума е от договор за управление и контрол, като е внесъл в държавния бюджет авансово данък от близо 130 хил. лв., съобщиха от НАП-Смолян.

До днес над 6 000 жителите на област Смолян са декларирали доходите си от миналата година.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа
ново
Днес: 46
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК