BG EN

Мъж получи условна присъда, застрелял два щъркела в Априлци

Темида

Мъж получи условна присъда, застрелял два щъркела в Априлци

3131
на 03.11.2014
Мъж получи условна присъда, застрелял два щъркела в Априлци
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

На година условно, с три години изпитателен срок, е осъден 23-годишен мъж от Севлиево, който на 12 април т.г. застрелял два щъркела в Априлци, съобщиха от окръжния съд в Ловеч. 

Едната мъртва птица е била намерена в двор на къща, а другата - в близкото гнездо. Тогава ветеринарен лекар е констатирал, че смъртта им е настъпила вследствие на огнестрелнирани.

препоръчано

От младия мъж е било иззето самоделното оръжие, с което са били убити щъркелите. Извършителят вече е осъждан, съобщи БТА. Условна присъда  Й. М. е получил, след като сключил споразумение с прокуратурата и се признал за виновен.

"Разбирам обвинението, признавам се за виновен. Направил съм тези неща. Пушката сега е в Троян, иззета е, аз съм я дал доброволно", е заявил той. 
Мъжът трябва да плати и 300 лева разноски за експертизи. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Проф. Георги Рачев даде надежда на всички: Ще има затопляне за Цветница, а за Великден... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Проф. Георги Рачев даде надежда на всички: Ще има затопляне за Цветница, а за Великден... (ВИДЕО)
ново
Днес: 77
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК