ГОРЕЩО
Делян Пеевски се срещна с млади хора от Стара Загора (СНИМКИ)
Сарафов награди трима служители на МВР за проявен висок професионализъм при разкриване на въоръжения грабеж край Ихтиман (СНИМКИ)
МРЕЖАТА ГЪРМИ! Пропагандата на ченгетата е невероятна: Никой никъде не е канил Радев
ТЕ ЩЕ Я ЦАКАТ! Лена си избърса сълзите и отговори на отлюспилите я от ПП: Имах 4 брутални години на политическия терен. Stay tuned!
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мъж почина, пометен от влак във Врачанско, съобщиха от полицията.
препоръчано
На 7 юли е получен сигнал от началник пътнически влак - с направление Горна Оряховица-Мездра, че след жп гара Кунино влака е блъснал мъж н жп линията.
При извършения оглед е установено, че на изхода от село Кунино в посокажп гара Роман, пътнически влак е ударил 55-годишен мъж.
Смъртта е констатирана от дежурен лекар в Спешен медицински център-Роман, като тялото е транспортирано за извършване на аутопсия в МБАЛ-Враца.
На машинистите са извършени проверки за употреба на алкохол и наркотични, като пробите са отрицателни.
По случая се води разследване.
Шофьор почина в колата си след удар в паркирани автомобили
17219
преди 21 часа
Катастрофа на пътя Кюстендил – Дупница
8228
преди 22 часа
Късо съединение предизвика пожар в Русенско
8358
преди 22 часа


