ГОРЕЩО
Ипотечен кредит от Fibank за българи с доход от чужбина
Безплатно обучение по безопасно шофиране събра над 100 души в София (СНИМКИ)
БАЛОНЪТ СЕ СПУКА! Ивелин Михайлов сложи край на пирамидата "Исторически парк"
Мълния от прокуратурата: Арестуваха китайски шпионин, събирал държавни тайни
НАПРАВИ ГО НА МАРМАЛАД! Божанков съсипа Кокорчо с този пост и му поиска оставката: Рейтингът му е дъно
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мъж се е държал непристойно с полицаи в местност „Банал чешма“ край Варна на 25 януари.
препоръчано
Сигналът е получен в 01 часа, като П.П. (32 г.) от Варна е извършил непристойни действия, грубо нарушаващи обществения ред и общоприетите норми, изразяващи се в явно неуважение към полицейски служители, състоящо се в крещене, отправяне на заплахи, псувни и блъскане.
По случая е образувана преписка по УБДХ, а след съдебно заседание на Районен съд – Варна на мъжа е наложено административно наказание „глоба” в размер на 200 лв.
свързани новини
Нахакан второкурсник псува полицаи – наложиха му глоба 200 лева
8484
на 06.01.2016
АПИ: Косене и нова маркировка по пътищата София - Кюстендил и Кюстендил - Кулата
4650
преди 47 минути
Полицията в Бургас разкри подробности за удавения в Китен мъж
18448
преди 3 часа
“Захарна фабрика“ остава без топла вода
7849
преди 5 часа


