ГОРЕЩО
ПЪРВО В ПИК! Делян Пеевски се срещна с младежи от Шумен (СНИМКИ)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Емил Радев: Служебното правителство и ППДБ опитват да преперат Теодора Георгиева. Използват собствената си некомпетентност, за да атакуват съдебната система (ВИДЕО)
МЪЛНИЯ! Балабанов осветли скандални връзки - министърът, който ще организира изборите, е тясно свързан със спонсорите на сектата "Петрохан" (ВИДЕО)
РАЗКРИТИЕ НА ПИК! Васил Терзиев признал в разпита пред полицията, че дарил 251 000 лева на сектата от "Петрохан" по личната сметка на Ивей
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Прокуратурата и полицията с нови разкрития по случая "Петрохан" - сектата получила 300 бона дарения през последните години (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Около 22.30 ч. снощи екип на РУ-Труд реагирал на сигнал за стрелба в село Маноле. При незабавната проверка е установено, че 53-годишен мъж произвел изстрел във въздуха с пушка. Това съобщиха от МВР - Пловдив.
препоръчано
Няма пострадали хора. Извършителят е задържан за едно денонощие в рамките на започнато досъдебно производство за хулиганска проява.
Арестуван е и собственикът на незаконно съхраняваното огнестрелно оръжие, срещу когото се води досъдебно производство по чл. 339, ал. 1 от НК.
Бивш военен стреля с пушка по съседи заради силна музика
22307
на 09.07.2024


