BG EN

Мъж успешно се представя за посланик шест месеца

СВЕТЪТ ДНЕС

Мъж успешно се представя за посланик шест месеца

6955
на 11.09.2014
Мъж успешно се представя за посланик шест месеца
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Колумбийски измамник се представял успешно в продължение на цели 6 месеца за посланик на Ливан в Колумбия.

препоръчано

Хейсон Хаир Пуельо разполагал със съответните документи и акредитация към колумбийското външно министерство.

В продължение на половин година той ходел по приеми и давал интервюта в качеството си на посланик на Ливан в Колумбия. Мошеникът бил разобличен случайно, когато на един прием високопоставен военен изказал учудване от отличния испански език на "посланика".

Офицерът се свързал с ливанското посолство, откъдето му заявили, че при тях няма човек на име Хейсон Пуельо. Измамникът бил арестуван, като заради скандала се очаква в колумбийското външно министерство да падат глави, съобщи БГНЕС.

Подобен случай е имало и през 60-те години, пак в Колумбия, когато измамник успява да убеди жителите на град Нейва, че е посланик на Индия.


Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 декември - Телците да очакват новина за финансови постъпления, Водолеите да не пътуват
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март ГОРЕЩО В ПИК TV: Противниците на еврото се събраха - Костадинов се подмазва на Румен Радев, иска избори през март
ново
Днес: 56
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК