BG EN

Мъка! Погребват Костадин Чакъров точно преди Нова година

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Мъка! Погребват Костадин Чакъров точно преди Нова година

44290
на 26.12.2017
Мъка! Погребват Костадин Чакъров точно преди Нова година
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Поклонението пред тленните останки на другаря Костадин Чакъров ще се състои на 29 декември 2017 г., петък, от 13:00 ч. в църквата „Свети Седмочисленици“ – София. Костадин Чакъров е последният политически съветник на Тодор Живков.

препоръчано

 

Както ПИК съобщи по-рано, Чакъров почина малко преди да навърши 70 години. 

Костадин Чакъров е последния политически съветник (политически помощник според партийното наименование на длъжността, съществуващо до 1989 г.) на Тодор Живков , а преди 1981 г. и на Людмила Живкова.

Роден е през 1947 г. в Пловдив. Завършил е Юридическия факултет на СУ. Работи последователно като първи секретар на ДКМС в Пловдив, съветник в апарата на Държавния съвет на Народна република България, заместник-завеждащ икономическия отдел на ЦК на БКП.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Бой в парламента - Руди Гела обезумя, раздава ритници и юмруци на депутат в пленарна зала (ВИДЕО/СНИМКИ) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Бой в парламента - Руди Гела обезумя, раздава ритници и юмруци на депутат в пленарна зала (ВИДЕО/СНИМКИ)
ново
Днес: 31
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК