BG EN

Мъртво вълнение погуби украинец и руснак

Региони

Мъртво вълнение погуби украинец и руснак

13202
на 11.09.2019
Мъртво вълнение погуби украинец и руснак
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мъртво вълнение погуби още двама летовници - украинец и руснак, които били на почивка в Обзор и Поморие, съобщават от полицията.

Фаталните инциденти са станали за броени часове на 10 септември. Около 11 часа на плажа в Обзор се е удавил 53-годишен украински турист. Пет часа по-късно се е разиграла драма на плаж "Пясъчна коса" в Поморие. Там мъртвото вълнение завлякло руснак на 72 г.

препоръчано

Телата на удавниците са откарани за аутопсия в катедра "Съдебна медицина" към УМБАЛ в Бургас.

Това са поредните жертви на мъртвото вълнение по Южното Черноморие, което не стихва и през септември. Спасители признават, че това лято е било едно от най-трудните, с най-много удавници.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Няма заседание! Викове, крясъци и липса на кворум в парламента - ППДБ и Възраждане“ провалиха дружно гледането на Изборния кодекс (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Няма заседание! Викове, крясъци и липса на кворум в парламента - ППДБ и "Възраждане“ провалиха дружно гледането на Изборния кодекс (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 55
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК