BG EN

Мъск нарече "безумен" последния вариант на законопроекта на Тръмп за данъците и разходите

ГОРЕЩО
Америка

Мъск нарече "безумен" последния вариант на законопроекта на Тръмп за данъците и разходите

23245
на 29.06.2025
Мъск нарече безумен последния вариант на законопроекта на Тръмп за данъците и разходите
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Милиардерът Илон Мъск нарече днес "безумен" и "унищожителен" последния вариант на законопроекта за данъците и разходите, внесен в американския Сенат (горната камара на Конгреса на САЩ) от администрацията на президента Доналд Тръмп, предаде Ройтерс.
 
Това е поредната ескалация на конфликта между двамата доскорошни съмишленици, посочва световната агенция, цитирана от БТА.

препоръчано

"Последният вариант на законопроекта в Сената ще зачеркне милиони работни места в Америка и ще нанесе огромна, стратегическа вреда на нашата страна", заяви Мъск в публикация в социалната мрежа "Екс".

"Това е самарянски жест към промишлени сектори от миналото, който в същото време жестоко ще навреди на индустрии на бъдещето", добави собственикът на компаниите "Тесла" и "Спейс Екс".

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 8 юли - Стрелците да се подготвят за сериозни промени, Козирозите днес са в отлична форма САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 8 юли - Стрелците да се подготвят за сериозни промени, Козирозите днес са в отлична форма
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Евродепутатът Емил Радев: Еврозоната стана по-силна с приемането на България - ще трябва да сложим край на спекулата и спекулацията по темата (ОБНОВЕНА/ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Евродепутатът Емил Радев: Еврозоната стана по-силна с приемането на България - ще трябва да сложим край на спекулата и спекулацията по темата (ОБНОВЕНА/ВИДЕО)
ново
Днес: 135
горещо
hot
най-четени новини в момента