ГОРЕЩО
ЕКШЪН АНАЛИЗ: Какво направиха Радев и хората му през първите седмици на управление
Последната любов на Любен Дилов-син с РАЗТЪРСВАЩА ИЗПОВЕД: Не знам дали ще се науча да говоря за теб в минало време (СНИМКИ)
Панделиева за КАСАПНИЦАТА в София: Две говеда се състезавали по пътя - стотици хора са заложници на бясното пилене на гуми и никой овластен не решава проблема
Проф. Чорбанов накара всички да замлъкнат с ТАЗИ ИЗПОВЕД за Любен Дилов (СНИМКИ)
Мрежата се ВЗРИВИ от ГНЯВ: Дано умрете цялата гейска група "калашниците"!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
От Главното мюфтийство в България са подготвили декларация във връзка със стрелбата в Париж. Говорителят Ахмед Ахмедов заяви, че от мюфтийството осъждат нападението в редакцията на „Шарли Ебдо”, цитиран от Нова телевизия.
препоръчано
„Религията под никаква форма не трябва да води към тероризъм. А това са терористи, те нямат никакво отношение към религията”, заяви Ахмед Ахмедов. Мюфтийството обаче има забележки и към карикатурите на „Шарли Ебдо” на религиозна тема.
„Това не е свобода на словото, а дълбоко ни осквернява”, смята Ахмедов. Според него подобни прояви на насилие се използват не за да защитават религиозни каузи, а ислямът да бъде маргинализиран.
ЕКШЪН АНАЛИЗ: Какво направиха Радев и хората му през първите седмици на управление
10278
преди 33 минути
Проф. Чорбанов накара всички да замлъкнат с ТАЗИ ИЗПОВЕД за Любен Дилов (СНИМКИ)
178650
преди 4 часа


