ГОРЕЩО
Искра Михайлова разтърси Мрежата с емоционален пост след гнусната обида на Константин Проданов
ОСТРА КРИТИКА! ГЕРБ, ПП и ДБ трябваше да застанат зад правителството за американските самолети, както направи ДПС
Никола Цолов атакува „Хунгароринг“ като лидер във Формула 2
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият министър Христина Христова: Трябва да се сложи край на разточителството с държавните разходи. Недопустимо е Проданов да говори така (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Община Казанлък в партньорство с Фондация ,,Сийдър" и Сдружение с нестопанска цел ,,Бъдеще за децата" набира доброволци в помощ на персонала в новите социални услуги Център за настаняване от семеен тип и Защитено жилище, съобщават от пресцентъра на общината.
препоръчано
Ангажираността на доброволците ще бъде почасова, в удобно за тях време и ще включва грижа и занимание с децата и младежите с увреждания, настанени в социалните услуги. За заявяване на интерес и за повече информация може да се обръщате към Сдружение с нестопанска цел ,,Бъдеще за децата" на адрес: гр. Казанлък, ул. "Войнишка" номер 25, телефони за контакти: 0878379261 и 0876766020.
свързани новини
Хит в Казанлък! Огромни опашки се вият заради банички по 30 ст.
20231
на 23.07.2013
Лисиците от Витоша все по-често стигат до къщи в периферията на София
673
преди 5 минути
Огнище на шарка по овцете и козите откриха във ферма край Пловдив
1426
преди 11 минути
24 дни по-късно: Отвлечената Наталия вече си е вкъщи
4242
преди 37 минути


