ГОРЕЩО
Калин Стоянов, Искра Михайлова, Атидже Алиева-Вели и Станислав Анастасов сред официалните гости на приема на форума СРАС (СНИМКИ)
СЛЕД СРЕДНОЩНИЯ МАРАТОН! Острие на Радев: Бюджетът беше разгледан перо по перо, малко хвърча и перушина
Облаците над Демерджиев се сгъстяват! Вътрешният министър дължи отговори на ТЕЗИ ЧЕТИРИ ВЪПРОСА за лобисткия договор
Новото решение на Съда на ЕС е победа за частните болници в България
ГОРЕЩО В ПИК! Радев за американските самолети и Украйна: Правителството изпълнява закона и не води двойнствена външна политика
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Частично лунно затъмнение ще се наблюдава от България в сряда сутринта. По време на явлението Луната ще бъде в североизточната част на съзвездието Водолей – до границата му с Риби, а Слънцето – в западната част на Дева.
препоръчано
Затъмнението ще започне в 03:41 ч. българско време. Яркостта на горната дясна част на луната, обаче, ще намалява с наближаването на първия контакт със земната сянка, в 05:13 ч. Максималната фаза ще настъпи в 05:44 ч., и ще завърши в 06:16 ч. Това затъмнение е единственото от общо четири затъмнения тази година – две слънчеви и две лунни, което ще се вижда от България.
Тол управлението предупреждава за затруднения при купуване на винетки
5163
преди 1 часа
Забраняват за месец престоя и паркирането по ул. „Хан Аспарух“ в София
4474
преди 2 часа
Магистрала „Тракия“ ще е затворена за движение в двете посоки за час
12192
преди 5 часа


