BG EN

Надрусан до козирката самоковец блъсна два пъти служителка на "Синя зона"! Жената се бори за живота си

Региони

Надрусан до козирката самоковец блъсна два пъти служителка на "Синя зона"! Жената се бори за живота си

29488
на 12.06.2020
Надрусан до козирката самоковец блъсна два пъти служителка на Синя зона! Жената се бори за живота си
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

24-годишен мъж блъсна служителка, обслужваща платената синя зона за паркиране в Самоков. Сигналът към районното управление е постъпил в 10:30 ч. Инцидентът е станал пред аптека на ул. „Васил Захариев“ в града, съобщиха от МВР.

препоръчано

До сблъсъка се стигнало, след като водачът извършил маневра с джипа си. След това дрогираният до козирката шофьор се върнал и блъснал втори път Недялка Джикова, съобщава Би Ти Ви. Водачът бяга от местопрестъплението, но по-късно бива открит от полицейските служители.

Пострадалата 49-годишна жена е транспортирана в болница. Близките на пострадалата съобщиха, че тя е в много тежко състояние, може да се наложи кръвопреливане.

При направения тест за употреба на наркотици в кръвта на нахакания самоковец е отчетено наличие на кокаин и марихуана.

По случая е образувано досъдебно производство.

Снимки: Вестник "Самоков 365"

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Йордан Цонев похвали Спецов за Лукойл: Дано сега управляващите да не ви сменят, защото имат този навик (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Йордан Цонев похвали Спецов за "Лукойл": Дано сега управляващите да не ви сменят, защото имат този навик (ВИДЕО)
ново
Днес: 118
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК