ГОРЕЩО
Борисов попиля ППДБ: Те са полезни идиоти. Докараха Радев на власт през протестите. С Пеевски вкарахме България в еврозоната и Шенген
Ники Василев с екранна ЛЕКЦИЯ: Гюров, не така с горивата, 20 евро са смях, не сме Куба
Състезание с моторни шейни на Мальовица
МРЕЖАТА ГЪРМИ за активистката на ППДБ Малчева: Борисов и Пеевски ли са виновни, че баща й е крал гориво и е бил в затвора
ГЕРБ представи управленска си програма „България 2030“ (ВИДЕО/ДОКУМЕНТ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Общо 1 179 363 са постъпилите заявки в първите 24 часа след пускането на втората партида билети за срещите от Световното следващото лято в Бразилия, обявиха от ФИФА.
86% от заявките са направени от Бразилия, следват САЩ (38009), Аржентина (30659) и Чили (23014). Всички привърженици могат да си поръчват билети за 62 от всичките 64 мача на турнира. Няма пропуски за мача на откриването в Сао Пауло и за финала в Рио де Жанейро.
Срокът за подаване на заявки е до 30 януари 2014 година, след което ФИФА ще определи с жребий щастливците, които ще получат пропуски за срещите от Световното.
препоръчано
СЛЕД ПОРЕДНИЯ ПРОВАЛ: Шефът на италианския футбол хвърля оставка
13255
преди 14 часа
Ман Сити с ултиматум към Гуардиола
13984
преди 17 часа
СКАНДАЛ! Набедиха капитана на Косово - бил продал мача с Турция
13950
преди 18 часа
България започва с две домакинства в Лигата на нациите през есента
9761
преди 22 часа


