ГОРЕЩО
НАПРАВИ ГО НА МАРМАЛАД! Божанков съсипа Кокорчо с този пост и му поиска оставката: Рейтингът му е дъно
Бутнаха мъж от Лъвов мост в София
Ето какво каза Олег Невзоров след разпита
Болезнени думи за краха на "Исторически парк": Ивелин Михайлов обещаваше на инвеститорите Дисниленд с мирис на босилек и история, а им даде бетонен макет с привкус на финансова пирамида
Стана ясно кога се е върнал във Варна Олег Невзоров - полицията го разпитва
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Фолкпевицата Роксана призна, че е простила на Тони и Фики Стораро, като и на Софи Маринова, че не са дошли на сватбата й. Tя вдигна пищна венчавка през юли тази година, а в аванс обяви, че известните й колеги със сигурност ще я уважат. Това обаче не се случи и с днешна дата фолкаджийката признава, че Софка много й е липсвала на този празничен ден.
„Имали са ангажименти, това ни е работата”, махна с ръка Роксана. Тя разказа как след раздялата й с първия й мъж Тони Стораро й се обадил и предложил помощ, дори финансова, пише "Телеграф".
„Този му жест е по-важен от отсъствието му от сватбата”, философства Роксана.
препоръчано
свързани новини
ПЪЛЕН ШАШ! Родилката Роксана заряза бебето на мъжа си
51541
на 14.09.2017


