BG EN

Над Южна Англия и Уелс все още тегне опасността от наводнения

Европа

Над Южна Англия и Уелс все още тегне опасността от наводнения

4534
на 11.01.2014
Над Южна Англия и Уелс все още тегне опасността от наводнения
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Британската метеорологична служба днес обяви предупреждения за възможност от по-нататъшно разширяване зоната на наводнения в Южна Англия и Уелс, съобщава вестник The Guardian, цитиран от Фокус.
В частност има опасност през почивните дни да прелее водата в реките Темза, Ейвън и Стур. Повишаване нивото на водата се очаква още в графствата Оксфордшър, Беркшър, Бъкингамшър и Съри.
Наводненията във Великобритания са предизвикани от бурите и проливните дъждове. От началото на месеца насам от наводненията пострадаха вече 570 къщи.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК