BG EN

Над 1 млн. лв. са дали депутатите за командировки в чужбина

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Над 1 млн. лв. са дали депутатите за командировки в чужбина

10301
на 02.01.2017
Над 1 млн. лв. са дали депутатите за командировки в чужбина
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Близо 1,2 млн. лв. са похарчили българските народни представители за командировки в чужбина за двете години и малко на 43-ото Народно събрание, съобщава БиТиВи.

препоръчано

За самолетни билети за пътувания зад граница депутатите са похарчили над 750 хил. лева.

Някои депутати, оказва се, са ходили по работа до Мадагаскар, Монголия, Замбия, Виетнам.

Депутатите ще се върнат на работа на 11 януари и ще имат около 6 работни дни, преди новоизбраният президент Румен Радев да разпусне парламента. Той встъпва в длъжност на 22 януари и се очаква веднага да прекрати мандата на 43-ия парламент.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 19
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК