ГОРЕЩО
СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО)
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
Брутална саморазправа с Асен Василев: Такова 7-минутно унижение от парламентарната трибуна не е имало скоро (ВИДЕО)
ВИЖТЕ ЦЯЛАТА ИСТИНА за Станислав Цанов! Как ютубърът окраде създателя си Волен Сидеров и си купи къща за близо милион
Кирил Петков се опита да подкопае етническия мир в България
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Над 100 000 мигранти са преминали Средиземно море, за да достигнат бреговете на Европа от началото на годината, съобщи Върховният комисариат на ООН за бежанците, предаде AFP, пише "Фокус". От началото на 2015 г. 103 000 бежанци и мигранти са рискували живота си, за да достигнат Европа. Според статистиката, в Италия са пристигнали общо 54 000 души, в Гърция – 48 000, в Малта – 91, а в Испания – 920. Опасното пътешествие е коствало живота на 1800 души досега.
препоръчано
ВКБООН засилва присъствието си в Гърция и Южна Италия в отговор на драматичното увеличение в броя на пристигащите мигранти и бежанци, каза говорителят Ейдриън Едуардс.
свързани новини
Над 2000 мигранти са били спасени в Средиземно море днес
3780
на 06.06.2015
Папа Лъв ХІV смята за нереалистично да се работи за мир в Украйна без Европа
7417
преди 10 часа
Саркози пише книга: В затвора най-нечовешкото насилие беше ежедневна реалност
12564
преди 11 часа
Одобриха бюджета за социално осигуряване във Франция
8543
преди 11 часа


