ГОРЕЩО
РЕШЕНО! Американските самолети кацат в авиобазата в Безмер
ЕКШЪН В МВР! Колтуклиева хвана натясно Демерджиев за имотните му далавери - пита го дали му се е усладило уискито с пури и има ли къща в Гърция (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! Делян Пеевски и ДПС със страхотен жест - готови са да дадат сградата на "Врабча" на НАП, ако се повиши събирането на приходи
САЩ обещаха защита на България срещу Иран
СЛЕД ЗЕЛЕНАТА СВЕТЛИНА ЗА "БЕЗМЕР": Шефът на Комисията по отбрана: Заплаха за България в тази ситуация няма
БЪЛГАРИЯ ДНЕС
Над 3000 т компост са продадени от биологично третиране на отпадъци
12653
на 16.04.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
С настъпването на пролетта се засилва интересът към компоста, който се произвежда в инсталацията за преработване на зелени и био отпадъци в Хан Богров.
препоръчано
От началото на годината досега са продадени общо 3840 тона компост от инсталацията, съобщиха от Столична община. През месец април с нарастване на работата по пролетно обработване на градини и зелени площи се увеличава и интереса към компостта. На ден продадените количества достигат 100 тона, като рекордните 700 тона са продадени на Цветница, 5 април. Цената за 1 тон от сместа е 7 лева.
свързани новини
Тон и половина електронни отпадъци събраха в България
8500
на 02.05.2013
Инсталацията за био и зелени отпадъци работи от януари месец на 2014г. и са произведени общо 4 200 тона компост.
Дете се удави в басейна на луксозен хотел в Слънчев бряг
9552
преди 28 минути
РЕШЕНО! Американските самолети кацат в авиобазата в Безмер
10403
преди 37 минути
Полицаи разкриха за часове ало измама в Драгичево
6626
преди 1 часа


